Techniki szlachetne - Nabór prac

 • Warsztaty fotograficzne indywidualne i grupowe dla młodzieży i dorosłych
  Warsztaty fotograficzne indywidualne i grupowe dla młodzieży i dorosłych
 • „Autoportret w kwadracie 2024” /
  „Autoportret w kwadracie 2024” / "Self-portrait in a square 2024"
 • AKT
  AKT
 • Piotr Jabłoński
  Piotr Jabłoński
 • PUNCTUM 2023 OŁ ZPAF
  PUNCTUM 2023 OŁ ZPAF

Artykuły

Techniki szlachetne - Nabór prac

Z przyjemnością zapraszamy Was do udziału w naszej niezwykłej otwartej wystawie fotografii wykonanych technikami szlachetnymi. Chcemy stworzyć wyjątkową przestrzeń, gdzie artyści mogą zaprezentować swoje mistrzowskie dzieła i podzielić się swoją pasją z innymi entuzjastami sztuki fotograficznej.

Jest to doskonała okazja dla wszystkich, którzy pragną podzielić się swoimi kreatywnymi eksperymentami z technikami szlachetnymi, takimi jak platynotypia, abrotypia, cyjanotypia, bromoile, czy guma bicromatową. Chcemy ukazać różnorodność i piękno, jakie kryje się w tych unikalnych metodach tworzenia fotografii. Nie ważne, czy jesteście doświadczonymi artystami, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z fotografią alternatywną, wasze prace są dla nas cenne i chcemy je uhonorować. Każda fotografia wniesie coś wyjątkowego do tej inspirującej kolekcji. Jeśli jesteście zainteresowani uczestnictwem w naszej wystawie, prosimy o przesłanie swoich prac do 31 października oraz wniesie opłaty za udział. Prosimy również o dołączenie krótkiego opisu techniki wykonania zdjęcia, abyśmy mogli lepiej zrozumieć waszą twórczość. Wszystkie wybrane prace zostaną zaprezentowane na naszej wystawie. Podczas tej wyjątkowej uroczystości będziecie mieli okazję spotkać się z innymi artystami, krytykami sztuki oraz miłośnikami fotografii.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze zgłoszenia i jesteśmy pewni, że nasza otwarta wystawa fotografii wykonanych technikami szlachetnymi będzie wyjątkowym wydarzeniem, które zainspiruje i zachwyci nas wszystkich.

>>> Regulamin i karta zgłoszeniowa <<<