2018/2019

  • Cezary Pecold, czyli 30 lat Łodzi w obrazach
    Cezary Pecold, czyli 30 lat Łodzi w obrazach
  • Stacja wyobraźnia - Kis Laszlo - Mała Galeria ŁTF na Eksocu
    Stacja wyobraźnia - Kis Laszlo - Mała Galeria ŁTF na Eksocu
  • 70-lecie ŁTF
    70-lecie ŁTF

Artykuły

Konkurs odbył się w środę, 24 marca 2019 r. o godz.18:30.

Jury rozpatrzyło i oceniło 59 prac 11 autorów i przyznało następujące nagrody:

I nagroda: Urszula Sobieszek

II nagroda: Agnieszka Wojtera

III nagroda: Anna Folwarczny

Wyróżnienie: Marlena Jędrzejka

Nagroda za temat dodatkowy - Obecność: Urszula Sobieszek

 

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Marcela Paniak

Tymoteusz Lek

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

 

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS 29.05.2019 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na maj: „Miłość”

Konkurs odbył się w środę, 27 marca 2019 r. o godz.18:30.

Jury rozpatrzyło i oceniło 59 prac 11 autorów i przyznało następujące nagrody:

I nagroda: Anna Folwarczny

II nagroda: Aleksander Psiurski

III nagroda: Kaja Psiurska

Wyróżnienie: Agata Małgorzata Kiełb

Nagroda za temat dodatkowy - Zwierze miejskie: Aleksander Psiurski

 

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Marcela Paniak

Maciej Kossowski

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Agata Małgorzata Kiełb, Anna Folwarczny, Ula Sobieszek, Wojciech Psiurski, Sebastian Zieliński, Michał Woźniakowski

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS 24.04.2019 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na kwiecień: „Obecność”

Konkurs odbył się w środę, 27 lutego 2019 r. o godz.18:30.

Jury rozpatrzyło i oceniło 97 prac 20 autorów i przyznało następujące nagrody:

I nagroda: Kamil Antczak

II nagroda: Agata Małgorzata Kiełb

III nagroda: Aleksander Psiurski

Wyróżnienie: Marta Wasilewska

Nagroda za temat dodatkowy - Antyportret: Kamil Antczak

 

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Tymoteusz Lekler

Sławomir Grzanek

Maciej Kossowski

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Urszula Sobieszek, Agata Małgorzata Kiełb, Aleksander Psiurski, Marta Wasilewska, Dorota Apanowicz, Kaja Psiurska, Beata Oleksiewicz, Grzegorz Jaglarski, Olimpia Kopiec

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS 27.03.2019 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na marzec: „Zwierze miejskie”

Konkurs odbył się w środę, 30 stycznia 2019 r. o godz.18:30.

I nagroda: Dominika Karpińska Kopiec

II nagroda: Dorota Apanowicz

III nagroda: Urszula Sobieszek

Wyróżnienie: Sebastian Jerzykowski

Nagroda za temat dodatkowy - Odwrotność: Urszula Sobieszek

 

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Tymoteusz Lekler

Marcela Paniak

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Dominika Karpińska Kopiec, Dorota Apanowicz, Urszula Sobieszek, Agnieszka Wojtera, Marta Wasiliska, Marek Połomski, Agata Małgorzata Kiełb, Sebastian Zieliński

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS 27.02.2019 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na luty: „Antyportret”

Konkurs odbył się w środę, 19 grudnia 2018 r. o godz.18:30.

I nagroda: Karina Olejniczak

II nagroda: Dominika Karpińska Kopiec

III nagroda: Urszula Sobieszek

Wyróżnienie: Michał Woźniakowski

Nagroda za temat dodatkowy - Kontrapunkt: Urszula Sobieszek

 

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Tymoteusz Lekler

Marcela Paniak

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Olimpia Kopiec, Rafał Jakuszonek, Wojtek Połomski, Urszula Sobieszek, Michał Woźniakowski.

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS 30.01.2019 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na styczeń: „Odwrotność”

Konkurs odbył się w środę, 28 listopada 2018 r. o godz.18:30.

I nagroda: Sebastian Jerzykowski

II nagroda: Dominika Karpińska Kopiec

III nagroda: Olimpia Kopiec

Wyróżnienie: Michał Woźniakowski

Nagroda za temat dodatkowy - Iluzja: Urszula Sobieszek

 

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Tymoteusz Lekler

Agnieszka Stępka

Marcela Paniak

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Michał Woźniakowski, Urszula Sobieszek, Dominika Karpińska Kopiec, Zuzanna Peła, Dominika Smagur.

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS 19.12.2018 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na grudzień: „Kontrapunkt”

Konkurs odbył się w środę, 31 października 2018 r. o godz.18:30.

I nagroda: Michał Woźniakowski

II nagroda: Urszula Sobieszek

III nagroda: Sebastian Zieliński

Wyróżnienie: Sebastian Jerzykowski

Nagroda za temat dodatkowy - Kakofonia: Urszula Sobieszek

 

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Tymoteusz Lekler

Dominika Cybuch

Piotr Pardus

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Sebastian Zieliński, Michał Woźniakowski

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS 28.11.2018 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na listopad: „Iluzja”

Konkurs odbył się w środę, 26 września 2018 r. o godz.18:30.

I nagroda: Urszula Sobieszek

II nagroda: Rafał Jakuszczonek

III nagroda: Sebastian Jerzykowski

Wyróżnienie: Michał Woźniakowski

Nagroda za temat dodatkowy - Wspomnienie: Rafał Jakuszczonek

 

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Piotr Dębiński

Dominika Cybuch

Agnieszka Stępka

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Urszula Sobieszek, Sebastian Zieliński, Sebastian Jerzykowski, Rafał Jakuszczonek

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS 31.10.2018 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na październik: „Kakafonia”