2016/2017

Artykuły

Konkurs odbył się w środę, 28 czerwca 2017 r. o godz.18:30.

I nagroda Dominika Smagur

II nagroda Rafał Błoch

III nagroda Maciej Śliwiński

Wyróżnienie Jan Sobela

Temat dodatkowy „Po drugiej stronie lustra" Maciej Śliwiński

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Piotr Sikora

Tomasz Sobczak

Wojciech Anyszkiewicz

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Rafał Błoch, Maciej Śliwiński, Michał Woźniakowski, Maciej Wypłosz.

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS 27.09.2017 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na wrzesień: „Pod słońce”

Konkurs odbył się w środę, 31 maja 2017 r. o godz.18:30.

I nagroda Magdalena Karpacka

II nagroda Barbara Gortat

III nagroda Michał Woźniakowski

Wyróżnienie Piotr Pardus

Temat dodatkowy „Bezpieczeństwo" Piotr Pardus

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Piotr Sikora

Tomasz Sobczak

Maciek Kossowski

Wojciech Anyszkiewicz

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Maria Majda, Mateusz Marczak, Dominika Smagur, Julia Sobaczewska.

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS 28.065.2017 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na czerwiec: „Po drugiej stronie lustra”

Konkurs odbył się w środę, 26 kwietnia 2017 r. o godz.18:30.

I nagroda Rafał Sobczyk

II nagroda Maciej Wypłosz

III nagroda Michał Woźniakowski

Wyróżnienie Piotr Pardus

Temat dodatkowy „Symetria" Piotr Pardus

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Piotr Sikora

Agnieszka Stępka

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Maria Majda, Piotr Pardus, Dominika Smagur, Michał Woźniakowski.

Komisarz konkursu: Sławomir Grzanek

 

NASTĘPNY KONKURS 31.05.2017 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na maj: „Bezpieczeństwo”

Konkurs odbył się w środę, 29 marca 2017 r. o godz.18:30.

I nagroda Michał Woźniakowski

II nagrodaDominika Smagur

III nagroda Adam Piasecki

Wyróżnienie Barbara Gortat

Temat „Aura" Piotr Pardus

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Tomasz Sobczak

Wojciech Anyszkiewicz

Maciek Kossowski

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Tadeusz Papis, Piotr Pardus, Agnieszka Smagur, Maciej Wypłosz.

Komisarz konkursu: Sławomir Grzanek

 

NASTĘPNY KONKURS 26.04.2017 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na marzec: „Symetria”

Konkurs odbył się w środę, 22 lutego 2017 r. o godz.18:30.

I nagroda Dominika Smagur

II nagroda Jan Sabela

III nagroda Piotr Pardus

Wyróżnienie Aneta Wójcik

Temat „Zamiana" Maciej Wypłosz

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Tomasz Sobczak

Wojciech Anyszkiewicz

Maciek Kossowski

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Piotr Pardus, Jan Sabela,Dominika Smagur, Michał Woźniakowski, Aneta Wójcik.

Komisarz konkursu: Sławomir Grzanek

 

NASTĘPNY KONKURS 29.03.2017 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na marzec: „Aura”

Konkurs odbył się w środę, 25 stycznia 2017 r. o godz.18:30.

I nagroda Dominika Smagur

II nagroda Jan Sabela

III nagroda Piotr Pardus

Wyróżnienie Tadeusz Papis

Temat „Decydujący moment" Piotr Pardus

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Tomasz Sobczak

Wojciech Anyszkiewicz

Maciek Kossowski

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Oleksii Babanin, Agnieszka Wojtera, Dominika Smagur, Dominika Szczocar, Maciej Śliwiński, , Michał Woźniakowsk, Maciej Wypłosz.

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS 22.02.2017 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na luty: „Zamiana”

Konkurs odbył się w środę, 28 grudnia 2016 r. o godz.18:30.

I nagroda Agnieszka Wojtera

II nagroda Tadeusz Papis

III nagroda Michał Woźniakowski

Wyróżnienie Piotr Pardus

Temat „Plama” Agnieszka Wojtera

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Tomasz Sobczak

Piotr Kuczyński

Maciek Kossowski

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Agnieszka Wojtera, Dominika Smagur, Michał Woźniakowski

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS 25.01.2017 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na styczeń: „Decydujący moment”

Konkurs odbył się w środę, 30 listopada 2016 r. o godz.18:30.

I nagroda Dominika Smagur

II nagroda Tadeusz Papis

III nagroda Maciej Wypłosz

Wyróżnienie Piotr Pardus

Temat „Asceza” Maciej Wypłosz

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Tomasz Sobczak

Tymoteusz Lekler

Wojciech Anyszkiewicz

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Bartłomiej Kuśmierz, Piotr Pardus, Michał Woźniakowski

Komisarz konkursu: Sławomir Grzanek

 

NASTĘPNY KONKURS Rozpoczęcie nowej edycji 2016/2017 28.12.2016 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na listopad: „PLAMA”

Konkurs odbył się w środę, 26 października 2016 r. o godz.18:30.

I nagroda Adam Piasecki

II nagroda Tadeusz Papis

III nagroda Piotr Pardus

Wyróżnienie Dominika Smagur

Temat „Kolor” Piotr Pardus

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Tomasz Sobczak

Maciej Kossowski

Wojciech Anyszkiewicz

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Tadeusz Papis, Karol Kup, Piotr Pardus, Zuzanna Peła, Michał Woźniakowski, Agnieszka Wojtera, Dominika Cybuch

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS Rozpoczęcie nowej edycji 2016/2017 30.11.2016 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na listopad: „ASCEZA”

Konkurs odbył się w środę, 28 września 2016r. o godz.18:30.

I nagroda Zuzanna Peła

II nagroda Piotr Pardus

III nagroda Karolina Marchewa

Wyróżnienie Dominika Pawełczyk

Temat „Rower” Natalia Kądziela

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Tomasz Sobczak

Sławomir Grzanek

Wojciech Anyszkiewicz

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Dominika Smagur, Adam Piasecki, Piotr Pardus, Zuzanna Peła, Michał Woźniakowski

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS Rozpoczęcie nowej edycji 2016/2017 26.10.2016 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na wrzesień: „KOLOR”