2015/2016

Artykuły

Konkurs odbył się w środę, 29 czerwca 2016r. o godz.18:30.

I nagroda Bartek Kuśmierz

II nagroda Agnieszka Smagur

III nagroda Michał Woźniakowski

Wyróżnienie Dominika Cybuch

Temat „Lustro” Dominika Pawełczyk

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Tomasz Sobczak

Tymoteusz Lekler

Macieje Kossowski

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Dominika Cybuch, Bartek Kuśmierz, Agnieszka Smagur, Dominika Smagur Michał Woźniakowski. Komisarz konkursu: Piotr Sikora.

 

NASTĘPNY KONKURS Rozpoczęcie nowej edycji 2016/2017 28.09.2016 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na wrzesień: „ROWER”

Konkurs odbył się w środę, 25 maja 2016 r. o godz.18:30.

I nagroda: Bartek Kuśmierz

II nagroda: Dominika Pawełczyk

III nagroda: Michał Woźniakowski

Wyróżnienie: Anton Zaichenko

Temat dodatkowy „Wariacje z plikiem”: Nie przyznano

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

  • Mariia Snisarenko
  • Tomasz Sobczak
  • Piotr Nadolski

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów: Bartek Kuśmierz, Dominika Pawełczyk, Michał Woźniakowski, Anton Zaichenko, Jacek Mackowicz.

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński, Piotr Sikora.

Temat dodatkowy na czerwiec: „Lustro”

Konkurs odbył się w środę, 27 kwietnia 2016 r. o godz.18:30.

I nagroda: Dominika Smagur

II nagroda: Maja Gapińska

III nagroda: Dominik Langwerski

Wyróżnienie: Bartłomiej Kuśmierz

Temat dodatkowy „MALARSKOŚĆ W ZDJĘCIU”: Dominika Pawełczyk

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

  • Tymoteusz Lakler
  • Tomasz Sobczak
  • Hassan Abbas

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów: Barbara Gortat, Magda Kocińska, Dominika Smagur, Michał Woźniakowski.

Komisarz konkursu: Maciej Kossowski.

Temat na maj - Wariacje z plikiem - link do pobrania pliku - https://drive.google.com/open?id=0B71rfO896W-hWDFIeVVKTTNtNTQ

Konkurs odbył się w środę, 30 marca 2016 r. o godz.18:30.

I nagroda: Magdalena Karpacka

II nagroda: Bartek Kuśmierz

III nagroda: Agata Kołaczyńska

Wyróżnienie: Damian Starzyński

Temat „Cykl”: Dominika Smagur

 
 Prace konkursowe oceniało jury w składzie:
  • Tomasz Sobczak
  • Maciej Kosowski

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów: Dominika Pawełczyk, Zuzanna Peła, Dominika Smagur, Edyta Białkowska, Svetlana Kudriashava.

Komisarz konkursu: Sławomir Grzanek, Robert Tarczyński.

NASTĘPNY KONKURS 27.04.2016 r. GODZ. 18.30. Temat dodatkowy na marzec: „Malarskość w zdjęciu”

Konkurs odbył się w środę, 24 lutego 2016r. o godz.18:30.

I nagroda: Piotr Pardus

II nagroda: Patryk Kołodziejski

III nagroda: Dominika Smagur

Wyróżnienie: Barbara Gortat

Temat „Przez szybę”: Piotr Pardus

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

  • Tomasz Sobczak
  • Maciej Kossowski
  • Piotr Nadolski

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów: Edyta Białkowska, Maja Gapińska, Barbara Gord, Patryk Kołodziejski, Piotr Pardus, Dominika Pawełczyk, Dorota Pietrzak, Dominika Smagur.

Komisarz konkursu: Sławomir Grzanek, Robert Tarczyński.

NASTĘPNY KONKURS 30.03.2016 r. GODZ. 18.30. Temat dodatkowy na marzec: „Cykl”

Konkurs odbył się w środę, 27 stycznia 2016 r. o godz.18:30.

I nagroda: Dominika Smagur

II nagroda: Zuzanna Peła

III nagroda: Patryk Kołodziejski

Wyróżnienie: Edyta Białkowska

Temat dodatkowy „Muzyka”: Dominika Pawełczyk

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

  • Tomasz Sobczak
  • Tymoteusz Lekler
  • Macieje Kossowski

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów: Aleksandra Markowicz, Dominika Pawełczyk, Zuzanna Peła, Dominika Smagur.

Komisarz konkursu: Sławomir Grzanek, Robert Tarczyński.

Temat na miesiąc luty - Przez szybę

Konkurs odbył się we wtorek, 29 grudnia 2015r. o godz.18:30.

I nagroda: Dorota Pietrasiak

II nagroda: Dominika Smagur

III nagroda: Adam Piasecki

Wyróżnienie: Edyta Białkowska

Temat „Fotografia sportowa”: Dominika Smagur 

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

  • Piotr Kuczyński
  • Tomasz Sobczak
  • Adam Zieliński

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów: Svitlana Kudriashova, Marta Ogłuszka, Piotr Pardus, Dominika Smagur.

Komisarz konkursu: Sławomir Grzanek.

Temat dodatkowy na styczeń: „Muzyka”

Konkurs odbył się w środę, 25 listopada 2015 r. o godz.18:30.

I nagroda: Zuzanna Peła

II nagroda: Dominika Smagur

III nagroda: Karol Kurp

Wyróżnienie: Patryk Kołodziejski

Temat „Fotografia sportowa”: Nie przyznano 

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

  • Tomasz Sobczak
  • Zbigniew Głuszczak
  • Maciej Kossowski

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów: Edyta Białkowska, Karol Kurp, Piotr Pardus, Dominika Pawełczyk, Martyna Stańczyk.

Komisarz konkursu: Sławomir Grzanek.

Temat dodatkowy na grudzień: „Fotografia sportowa”

Konkurs odbył się w środę, 28 października 2015 r. o godz.18:30.

I nagroda: Edyta Białkowska

II nagroda: Dominika Pawełczyk

III nagroda: Dominika Smagur

Wyróżnienie: Zuzanna Peła

Temat „Fotografia przyrodnicza”: Dominika Smagur

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

  • Tomasz Sobczak
  • Piotr Dębiński
  • Dariusz Marcinkowski

Komisarz konkursu: Sławomir Grzanek, Robert Tarczyński.

Następny konkurs 25.11.2015 r. o godz. 18:30. Temat dodatkowy na listopad - Fotografia sportowa

Konkurs odbył się w środę, 30 września 2015r. o godz.18:30.

I nagrod: Dominika Smagur

II nagroda: Piotr Pardus

III nagroda: Magdalena Karpacka

Wyróżnienie: Martyna Stańczyk

Temat dodatkowy „Fotografia mody”: Dominika Smagur

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

  • Tomasz Sobczak
  • Marek Trzeciak
  • Krzysztof Jarczewski

Komisarz konkursu: Sławomir Grzanek, Robert Tarczyński.