2017/2018

Artykuły

Konkurs odbył się w środę, 28 narca 2018 r. o godz.18:30.

I nagroda Michał Woźniakowski

II nagroda Jan Sabela

III nagroda Urszula Sobieszek

Wyróżnienie Aneta Wójcik

Temat dodatkowy „Kreska" Sebastian Zieliński

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Izabela Urbaniak

Marcela Paniak

Piotr Pardus

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Sebastian Zieliński,Mateusz Marczak, Beata Oleksiewicz, Urszula Sobieszek, Marta Małasińska, Maciej Sobczak, Aneta Wójcik

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS 26.04.2018 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na kwiecień: „Jajko”

Konkurs odbył się w środę, 28 lutego 2018 r. o godz.18:30.

I nagroda Rafał Błoch

II nagroda Michał Woźniakowski

III nagroda Dominika Smagur

Wyróżnienie Zuzanna Peła

Temat dodatkowy „Żarówka" Adam Matusiak

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Izabela Urbaniak

Marcela Paniak

Tymoteusz Lekler

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Anna Jakubowska, Michał Woźniakowski, Anna Lignarska, Rafał Błoch, Dominika Smagur

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS 28.03.2018 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na marzec: „Kreska”

Konkurs odbył się w środę, 31 stycznia 2018 r. o godz.18:30.

I nagroda Monika Malicka

II nagroda Piotr Gudala

III nagroda Rafał Błoch

Wyróżnienie Anna Jakubowska

Temat dodatkowy „energia" Piotr Gudala

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Agnieszka Stępka

Marcela Paniak

Tymoteusz Lekler

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Katarzyna Świętochowska, Michał Woźniakowski, Rafał Błoch, Piotr Gudala

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS 28.02.2018 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na luty: „Żarówka”

Konkurs odbył się w środę, 27 grudnia 2017 r. o godz.18:30.

I nagroda Marta Ogłuszka

II nagroda Urszula Sobieszek

III nagroda Michał Woźniakowski

Wyróżnienie Anna Jakubowska

Temat dodatkowy „Deszcz ..." Dominika Smagur

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Tymoteusz Lekler

Piotr Pardus

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Rafał Błoch, Anna Jakubowska, Urszula Sobieszek

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS 31.01.2018 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na styczeń: „energia”

Konkurs odbył się w środę, 25 października 2017 r. o godz.18:30.

I nagroda Beata Oleksiewicz

II nagroda Dominika Smagur

III nagroda Urszula Sobieszek

Wyróżnienie Gabriela Gancarz

Temat dodatkowy „Niepokój" Rafał Błoch

Prace konkursowe oceniało jury w składzie:

Izabela Urbaniak

Marcela Paniak

Agnieszka Stępka

Piotr Pardus

Ponadto na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace następujących autorów:

Michał Woźniakowski, Julia Sobaczewska, Rafał Błoch,Urszula Sobieszek..

Komisarz konkursu: Robert Tarczyński

 

NASTĘPNY KONKURS 29.11.2017 r. GODZ. 18.30

Temat dodatkowy na listopad: „Deszcz ...”