VENUS FOTO

 • Warsztaty fotograficzne indywidualne i grupowe dla młodzieży i dorosłych
  Warsztaty fotograficzne indywidualne i grupowe dla młodzieży i dorosłych
 • „Autoportret w kwadracie 2024” /
  „Autoportret w kwadracie 2024” / "Self-portrait in a square 2024"
 • AKT
  AKT
 • Piotr Jabłoński
  Piotr Jabłoński
 • PUNCTUM 2023 OŁ ZPAF
  PUNCTUM 2023 OŁ ZPAF

Artykuły

VENUS FOTO

 

Kolejny raz pragniemy Państwa zaprosić na wernisaż i poplenerową wystawę aktową międzynarodowego spotkania fotograficznego w ramach  „ŁYSE PLENERY”, które odbyło się w czerwcu 2022 roku na Zamku Gorzanów w Polsce.

Uroki ciekawej scenerii renesansowego zamku zainspirowały wielu utalentowanych czeskich i polskich fotografów do wykonania niepowtarzalnych aktowych fotografii z udziałem polskich i czeskich modelek. Duch miejsca, krągłości kobiecego ciała, światło, cień i przyjazna atmosfera, to cała kompozycja, tym wszystkim chcemy podzielić się z Państwem.

Wernisaż odbędzie się dnia 28.03.2023r. O godzinie 18.00 w Galerii Fotografii ŁTF im. Eugeniusza Hanemana w Łodzi, ul. Piotrkowska 102

Spis Autorów

Jiří Akir, Radek Čupr, Marek Juras, Miroslav Kolátor, Jan Mlčoch, Karel Ševčík, Václav Suchý. Krzysztof, Arkadiusz Akki, Przemysław Blechman, Ryszard Błażyński, Piotr Chabior, Dawid Ciepiela, Karolina Migurska, Ewa Ożdżyńska, Andrzej Protasiuk, Robert Rzepiński, Dariusz Sebastiański, Dariusz Siadak, Krzysztof Ziętkowski.