SoundOFF.Photo! I Łódzka Wystawa Fotografii Koncertowej

  • Trzech fotografów
    Trzech fotografów
  • 70-lecie ŁTF
    70-lecie ŁTF
  • Adama Fołtarza - Im głębiej w nas
    Adama Fołtarza - Im głębiej w nas

Artykuły

SoundOFF.Photo! I Łódzka Wystawa Fotografii Koncertowej

Zapraszamy na I Łódzką Wystawę Fotografii Koncertowej – SoundOFF.Photo – która zostanie otwarta 14 maja o godzinie 19:00 w łódzkiej klubokawiarni Niebostan.

Wystawa składać się będzie z 28 wielkoformatowych wydruków. Na zdjęciach zobaczyć będzie można artystów reprezentujących przeróżne gatunki, uchwyconych przez fotografów podczas występów na łódzkich scenach. Wystawa SoundOFF.Photo! ma charakter otwarty, a prace oglądać będzie można od 14 maja aż do 11 czerwca 2017r.

Fotografia koncertowa to szczególny gatunek fotografii, który łączy reportaż z pewnego rodzaju pracą twórczą. Zatrzymując artystów w kadrze, dajemy widzom szansę poczucia tej szczególnej atmosfery koncertów nawet wtedy, gdy muzyka już dawno wybrzmi.

Autorami zdjęć, które będą prezentowane na ścianach Niebostanu, są: Mateusz Pulit, Łukasz Ratajczyk, Piotr Sikora, Przemek Sikora, Marek Śmietański, Stanisław Wadas oraz Natalia Zdziebczyńska. Na fotografiach zobaczyć będzie można zarówno gwiazdy polskiej sceny muzycznej, jak i artystów z zagranicy.

Poza swoimi pracami, chcemy pokazać jak dużo interesujących wydarzeń odbywa się w Łodzi.

Fotografujemy w całym kraju, ale podczas pierwszej edycji wystawy postanowiliśmy pokazać kadry uchwycone podczas koncertów w naszym mieście.” - mówią zgodnie autorzy.

Wszystkich zainteresowanych szczególnie zachęcamy do udziału w otwarciu wsytawy, podczas którego oprócz oglądania zdjęć początkujący adepci fotografii koncertowej będą mieć wyjątkową okazję do wymiany swoich spostrzeżeń z autorami prezentowanych prac.

 

SoundOFF.Photo! I Łódzka Wystawa Fotografii Koncertowej
Otwarcie: niedziela, 14 maja 2017, godz. 19:00
Miejsce: Niebostan (Łódź, ul. Piotrkowska 17)

 

 

Profil imprezy na FB: http://www.facebook.com/SoundOFF.Photo/

 

Wydarzenie na FB: http://www.facebook.com/events/627713634087202/